ورود به چت روم
چت روم جوانان و نوجوانان ویژه دهه 70 و 80
ساخت وبلاگ جدید
ساخت وبلاگ جدید و حرفه ای در چند ثانیه

هزاران سال از عمرم در بطالت گذشت و لحظه‌ای خوشی در این بین نیست. دیگر پیر شده‌ام، وقتی برای تغییر نیست. هر روز به خود یادآور می‌شوم که زندگی کوتاه است ولی باز در عادات خویش محو می‌شوم.
هر کس به جای من به مربی‌گری این تن بپردازد، روزی به قلهء خوشبختی می‌رساندش ولی عاقبت این تن استهلاک است. می‌ترسم از روزی که بپرسند: عمرت را چگونه گذراندی؟ و من در بی‌پاسخی بمانم و در آخر بگویم شکار شدم با کوته‌فکری خویش! از آنجا می‌گویم که روزی جغدی از بیدار ماندن در شب دست برداشت و خوابید و روز پرواز کرد و شکار شد.
آرزوی هیچ‌کسی نیست که همانند من باشد ولی من آرزومندم مثل خیلی‌ها باشم. درست است که هیچ‌کس کامل نیست ولی من ناکامل‌ترین هستم و دنیا با ناکاملی نمی‌سازد، هیچ‌کس با ناکاملی نمی‌سازد. یاد داستان جوجه اردک زشت افتادم که بین اردک‌ها بزرگ شد و به دروغ در پایان پرواز کرد. نه! قویی که فکر می‌کند اردک است، پرواز نخواهد کرد!
روزگاری گذشته است اکنون و من بیش از پیش می‌دوم به سوی مقصدی نامعلوم! آخرش در بین بیابانی زندانی خواهم شد که از هر طرف نگاه کنی، تا آنجا که چشم می‌بیند بیابان است.

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
عکس آقای خامنه ای

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

وبگاه امام زاده سیده ملک خاتون س Harfedelam فایروال سیسکو نوبرانه خـاطــرات و دل نـــوشـتـه هـای مـن Michael رویای عشق Lisa نداي غديريان Brooke